• ۲۰۴ بازدید
  • شهریور ۲۸, ۱۳۹۸
fx-Calc ماشین حساب پیشرفته و رایگان

fx-Calc دانلود اپلیکیشن نرم افزار مهندسی ماشین حساب پیشرفته و رایگان اف ایکس کالکبرای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. fx-Calc یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اف ایکس کالک با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

عملکردها و وظایف علمی یا ریاضی و رگرسیون خطی را تعریف و تجزیه و تحلیل می کند. پس از یک فرآیند نصب ساده و غافلگیرکننده ، می توانید برنامه را راه اندازی کنید و بلافاصله شروع به کار کنید ، استفاده از آن به اندازه کافی جریان یافته است تا حتی به کاربران تازه کار با دانش کمی رایانه نیز امکان استفاده از آن را بدهد. رابط جمع و جور است و به اکثریت بزرگ حسابگرهای موجود در آنجا شباهت دارد. پنجره اصلی fx-Calc به شما امکان می دهد به اساسی ترین اصطلاحات و عملکردهای ریاضی دسترسی پیدا کنید. از همان پنجره اصلی نیز می توانید به مجموعه عملکردهای خود تعریف شده دسترسی پیدا کنید ، محاسبات پیچیده را حل و تحلیل کنید ، رگرسیون خطی و توابع نقشه را در نمای ۲D یا ۳D با کمک ویژگیهای پیشرفته آن انجام دهید.

علاوه بر این ، باید بدانید که fx-Calc می تواند معادلات پیچیده را بطور خودکار حل کند ، مشروط بر اینکه از قوانین ریاضی استاندارد پیروی کنید و هیچ یک از عملگرها یا پرانتزهای ضرب وجود ندارد. یکی از بهترین موارد در مورد این ابزار این واقعیت است که می تواند تجزیه و تحلیل عملکرد را همراه با یک نمایش نتایج گرافیکی در اختیار شما قرار دهد ، بنابراین درک روشنی از نتایج را برای شما فراهم می کند. همچنین قابل توجه موتور برجسته نحو fx-Calc است که به شما کمک می کند تا عبارات ریاضی خود را بررسی کنید و کتابخانه های یکپارچه آن را برای ثابت و کارکردهای علمی انجام دهید. علاوه بر این ، شما می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه اختصاصی در پنجره اصلی ، از ویژگی تاریخچه خودکار برنامه استفاده کنید که هر حرکت را انجام می دهد و محاسبه را انجام می دهد.

به طور خلاصه ، در حالی که در ابتدا fx-Calc ممکن است بسیار ساده به نظر برسد که ممکن است فکر کنید دقیقاً مثل ماشین حساب بومی ویندوز است ، وقتی ویژگی های پیشرفته محاسبه می شود ، این برنامه کوچک مشتی سخت است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار