• ۲۸۵ بازدید
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
CSI Bridge Advanced w-Rating آنالیز و طراحی لرزه ای انواع پل

CSI Bridge Advanced w-Rating دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی آنالیز و طراحی لرزه ای انواع پل سی اس ای بریج ادونسد دبلیو ریتینگ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. CSI Bridge Advanced w-Rating یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی سی اس ای بریج ادونسد دبلیو ریتینگ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

مدل سازی ، تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های پل در آن ادغام شده اند. سهولت اجرای همه این وظایف ، CSiBridge را به برنامه ای نرم افزاری و کاربردی ترین نرم افزاری که امروزه در بازار موجود است تبدیل می کند. مهندسان با استفاده از CSiBridge می توانند هندسه های پیچیده پل ، شرایط مرزی و موارد بار را به راحتی تعریف کنند. مدل های پل به صورت پارامتری تعریف می شوند ، با استفاده از عباراتی که برای مهندسین پل مانند خطوط چیدمان ، دهانه ، یاتاقان ها ، اباتمنت ها ، خم ها ، لولا ها و تنش پس از آن آشنا هستند. این نرم افزار با ایجاد تغییر در پارامترهای تعریف پل ، مدل های ستون فقرات ، پوسته یا جامد را ایجاد می کند که به طور خودکار بروزرسانی می شوند.

طراحی CSiBridge امکان طراحی سریع و آسان و مقاوم سازی پل های فلزی و بتونی را فراهم می کند. مدل ساز پارامتری این امکان را به کاربر می دهد تا مدل های پل ساده یا پیچیده ای را بسازد و ضمن حفظ کنترل کامل بر روند طراحی ، کارایی ایجاد کند. خطوط و وسایل نقلیه می توانند به سرعت تعریف شوند و جلوه های عرض را شامل شوند. نمودارهای ساده و کاربردی گانت برای شبیه سازی مدل سازی توالی ساختمانی و برنامه ریزی در دسترس است.

قدرت موتور آنالیز SAPFire® کاملاً در بسته طراحی CSiBridge یکپارچه شده است از جمله ساخت و سازهای مرحله ای ، آنالیز خزش و انقباض ، کشش کابل به نیروهای هدف ، پیدا کردن شتر و شکل ، غیرخطی بودن هندسی (P-delta و جابجایی های بزرگ) ، غیرخطی بودن مواد (روبنا ، یاتاقان ها ، زیرسازی و پشتیبانی خاک) ، کمانش و آنالیز استاتیک و پویا. همه اینها در مورد یک مدل جامع واحد اعمال می شود. علاوه بر این ، طراحی AASHTO LRFD با ترکیب بارهای خودکار ، طراحی روبنا و جدیدترین طراحی لرزه ای گنجانده شده است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار