• ۲۴۲ بازدید
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
CSI Perform 3D ساخت سازه‌ های پیچیده‌

CSI Perform 3D دانلود نرم افزار مهندسی ساخت سازه‌ های پیچیده‌ سی اس آی پرفورم تریی دی از آنی یار، این نرم افزار ابزاری کلی برای اجرای طراحی مبتنی بر جابجایی است. این فقط به ASCE 41 محدود نمی شود. این برنامه به شما امکان می دهد از طراحی مبتنی بر جابجایی استفاده کنید. روشهای طراحی مبتنی بر جابجایی با استفاده از آنالیز غیراستلاستیک در ASCE 41 ، “توانبخشی لرزه ای ساختمانهای موجود” مشخص شده است. ASCE 41 در مورد مقاوم سازی ساختمانهای موجود صدق می کند ، اما رویه ها برای طراحی ساختمانهای جدید قابل استفاده است. PERFORM-3D رویه ها را در ASCE 41 پیاده سازی می کند.

 CSI Perform 3D 7.0.0 نرم افزاری مفید و کاربردی جهت ساخت سازه‌های پیچیده‌ شامل سازه‌های با دیوار برشی را به صورت غیر خطی و بر اساس حالتهای حدی مختلف مقاومت و تغییر شکل، تحلیل کرد. هندسه‌ی مدل را می‌توان از برنامه‌ی SAP2000 یا ETABS بازخوانی کرد. در برنامه‌ از انواع مختلفی از المان‌ها شامل: تیرها، مهاربندها، دیوارهای برشی(با بازشو)، دال کف، میراگرها و جداساز‌ها می‌توان استفاده کرد.
تحلیل‌ های غیر خطی می‌توانند به صورت استاتیکی و یا دینامیکی روی یک مدل انجام شوند. بارها می‌توانند در مراحل متفاوت بر سازه اعمال گردند. به عنوان مثال، بار دینامیکی زلزله می‌تواند پس از بار استاتیکی غیر خطی وارد شود. نرم افزار CSI Perform قابلیت‌های قدرتمندی برای طراحی بر اساس عملکرد داشته و می‌تواند نسبتهای ظرفیت‌ نیاز را برای تمام اجزاء و برای حالت‌های حدی محاسبه کند. ارزیابی عملکرد بر اساس ATC-40، FEMA-356 و ATC-440 به صورت خودکار انجام می‌شود.
خروجی‌های CSI Perform شامل نسبت ظرفیت/ نیاز، نمودارهای غیر خطی استاتیکی، نمایش‌های بالانس انرژی، اشکال مودی، هندسه‌ی تغییر شکل یافته و پاسخهای نیرو و تغییر مکان تاریخچه زمانی هستند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل perform_3D_v7_kg.exe را اجرا کنید و فایل lservrc را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید.
نرم افزار RunAsDate را دانلود کنید و فایل RunAsDate.exe موجود در پوشه 32 بیتی را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
روی فایل RunAsDate.exe کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید.
در قمست اول روی دکمه Browse کلیک کنید و فایل Perform-3D.exe را انتخاب کنید.
تاریخ را روی 2017 یا 2018 تنظیم کنید.
در کادر خالی روبروی Create Desktop Shortcut نام دلخواه وارد کنید و روی دکمه Create Desktop Shortcut کلیک کنید
نرم افزار را تنها از طریق Shortcut جدید که ایجاد کردید اجرا کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار