• ۱۸۹ بازدید
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
ESRI ArcGIS Desktop تحلیل اطلاعات مکانی

ESRI ArcGIS Desktop دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی تحلیل اطلاعات مکانی اسری ارکگیس دسکتاپ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. ESRI ArcGIS Desktop یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اسری ارکگیس دسکتاپ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این نرم افزار شامل ArcMap ، ArcCatalog و ArcToolbox است. با استفاده از این برنامه ها و رابط ها در یونیسون ، می توانید هر کار GIS را انجام دهید ، ساده تا پیشرفته ، از جمله نقشه برداری ، تجزیه و تحلیل جغرافیایی ، ویرایش و تلفیق داده ها ، مدیریت داده ها ، تجسم و پردازش زمین.

این برنامه ESRI ArcGIS Desktop یک برنامه GIS مدرن ، سریع و قدرتمند برای ساخت نقشه های زیبا در ۲D و ۳D ، تجزیه و تحلیل داده های شما و تألیف دانش جغرافیایی است. این به شما قدرت می دهد تا روابط ، پیش بینی های آزمایش و در نهایت تصمیم گیری بهتر را بررسی کنید.

ESRI ArcGIS Desktop به عنوان نوع کاربری حرفه ای GIS در دسترس است. انواع کاربرها بلوک های ساخت اشتراک ArcGIS است. هر نوع کاربر مجموعه خاصی از قابلیت ها و برنامه ها را شامل می شود.

افراد ، مکانها و داده ها را با استفاده از نقشه های تعاملی ایجاد شده با ArcGIS Online متصل کنید. با سبک های هوشمند ، داده محور و ابزار تجزیه و تحلیل بصری کار کنید که هوش موقعیت مکانی را ارائه می دهد. بینش خود را با جهان یا گروههای خاص به اشتراک بگذارید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار