• ۳۲۴ بازدید
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
FLOW-3D CAST Advanced نرم افزار شبیه ساز ریختگری

FLOW-3D CAST Advanced دانلود اپلیکیشن نرم افزار مهندسی نرم افزار شبیه ساز ریختگری فلو ۳D کست ادونسدبرای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. FLOW-3D CAST Advanced یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی فلو ۳D کست ادونسد با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این نرم افزار یک جریان کامل و محلول حرارتی را برای طیف گسترده ای از فرآیندهای ریخته گری فلز فراهم می کند. این شبیه سازیها در هنگام ردیابی نقایص مختلف مانند انواع مختلف تخلخل ، اکسیدهای سطحی ، هوا حباب شده و حباب های فرو ریخته شده ، فشارهای حرارتی و تغییر شکل ها و موارد دیگر بینش های دقیقی در مورد پر کردن و جامد کردن قسمت بازیگران ارائه می دهد. کاستورهای فلزی همچنین می توانند قالب و یا پروفایل های حرارتی قالب و یا خواص دیگر مانند گاز دادن هسته ها با FLOW-3D CAST را تجزیه و تحلیل کنند. طرح های شبیه سازی بهینه شده باعث کاهش زمان توسعه در کف گیاه ، سرعت بخشیدن به زمان برای بازار و افزایش بازده می شوند. FLOW-3D CAST به مدلسازان این امکان را می دهد تا هنگام استقرار فرآیندهای ریخته گری یا آلیاژهای جدید ، هزینه های طراحی و توسعه را پس انداز کنند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار