• ۳۰۷ بازدید
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
Modelsim طراحی و شبیه سازی برنامه های VHDL

Modelsim دانلود نرم افزار مهندسی طراحی و شبیه سازی برنامه های VHDL مدلسیم برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Modelsim  یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی مدلسیم با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

ModelSim یک محیط شبیه سازی HDL چند زبانه توسط Mentor Graphics است ، برای شبیه سازی زبانهای توصیف سخت افزار مانند VHDL ، Verilog و SystemC و شامل یک debugger داخلی C است. ModelSim به طور مستقل یا همراه با Intel Quartus Prime ، Xilinx ISE یا Xilinx Vivado قابل استفاده است. شبیه سازی با استفاده از رابط کاربری گرافیکی (GUI) یا بطور خودکار با استفاده از اسکریپت ها انجام می شود. Questa Sim قابلیت های اشکال زدایی با کارایی بالا و پیشرفته را ارائه می دهد ، در حالی که ModelSim PE شبیه ساز سطح ورود برای علاقمندان و دانشجویان است. Questa Sim در طراحی های بزرگ چند میلیونی گیت استفاده می شود و در معماری های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی از Microsoft Windows و Linux پشتیبانی می شود.

ModelSim همچنین با MATLAB / Simulink با استفاده از لینک برای ModelSim قابل استفاده است. Link for ModelSim یک رابط همزمان شبیه سازی دو طرفه سریع بین Simulink و ModelSim است. برای چنین طراحی ها ، MATLAB یک ابزار شبیه سازی عددی را فراهم می کند ، در حالی که ModelSim ابزارهایی را برای تأیید اجرای سخت افزار و ویژگی های زمان بندی طراحی ارائه می دهد.

Modelsim یکی از برترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی برنامه های VHDL با قابلیت های بالا برای استفاده در صنعت می باشد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار