• ۲۹۸ بازدید
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
PTC Mathcad Prime محاسبه معادلات ریاضی پیچیده و رسم نمودار توابع

PTC Mathcad Prime دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی محاسبه معادلات ریاضی پیچیده و رسم نمودار توابع پی تی سی مث کد پرایم برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. PTC Mathcad Prime یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی پی تی سی مث کد پرایم با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این نرم افزار محاسبات قلب اطلاعات مهندسی شماست. شما و تیم خود باید بتوانید این ویژگی مهم معنوی را پیدا کنید ، استفاده مجدد کنید و به اشتراک بگذارید. با استفاده از PTC Mathcad ، همه فرمول ها و اصطلاحات ریاضی محاسبات را در مقایسه با مایکروسافت اکسل آسانتر می کنند.

PTC Mathcad دارای سهولت استفاده و آشنایی در نوت بوک مهندسی شما – همراه با نشانه زنده ریاضی ، هوش واحدها و قابلیت محاسبه قدرتمند. این نرم افزار ریاضی مهندسی به شما امکان می دهد محاسبات خود را با توطئه ، نمودار ، متن و تصاویر در یک سند واحد ارائه دهید. هیچ کس برای درک داده های PTC Mathcad به مهارت های تخصصی احتیاج ندارد و اکنون که مالکیت معنوی شما حفظ شده است ، می توانید از آن برای سایر پروژه ها استفاده کنید.

یک صفحه کار را باز کنید و محاسبات مهندسی خود را با استفاده از نماد ریاضی که قبلاً استفاده کرده اید انجام دهید. تصاویر را اضافه کنید ، متن بنویسید و نمودارها یا نمودارها را در آن قرار دهید. برگه PTC Mathcad شما چیزی بیش از نرم افزار محاسبه مهندسی یا یک سند حرفه ای نیست: این مکانی است که قصد طراحی شما در آن زندگی می کند.

 

 

قابلیت های نرم افزار PTC Mathcad Prime 5:

به طور ایمن با هدف طراحی و دانش مهندسی ارتباط برقرار کنید
بطور شهودی محاسبات را با استفاده از نماد ریاضی استاندارد بسازید
اسناد با کیفیت حرفه ای را با ریاضی زنده ، توطئه ها ، متن و تصاویر ایجاد کنید
محاسبات استاندارد را مجدداً تکرار کنید
با پشتیبانی کامل واحدها در کل محاسبات ، بهره وری را افزایش دهید
آموزش و پذیرش را با دسترسی سریع به elearning تسریع کنید

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار