• ۱۷۴ بازدید
  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
PTC MathCAD محاسبات ریاضی فنی و مهندسی

PTC MathCAD دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی محاسبات ریاضی فنی و مهندسی پی تی سی مث کد برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. PTC MathCAD یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی پی تی سی مث کد با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این برنامه نرم افزار ریاضی مهندسی رایگان برای زندگی است. در PTC Mathcad قدرتمندترین نرم افزار محاسبه فنی موجود ، نامحدود استفاده می کنید. به راحتی حل ، مستند سازی ، به اشتراک گذاری و استفاده مجدد از محاسبات حیاتی.

– حل مشکلات مهندسی پیشرفته با بیش از ۴۰۰ عملکرد در احتمال ، آمار و تجزیه و تحلیل داده ها.

– برنامه نویسی به شما امکان می دهد مجموعه ای از عملیات محاسبه را گروه بندی کرده و تنها نتیجه ای را که مشخص کرده اید برگردانید. وقتی برنامه را به یک عملکرد اختصاص می دهید ، می توانید با برنامه تماس بگیرید ، از آن استفاده کنید و خروجی آن را ترسیم کنید.

– بدون نیاز به اختصاص مقادیر عددی به متغیرها ، عبارات و عملکردها را ارزیابی کنید. کلمات کلیدی و اصلاح کننده فرم و محتوای نتایج نمایش داده شده را کنترل می کنند ، و محاسبات عددی و نمادین را ادغام می کنند. – عملکرد Microsoft Excel را مستقیماً در صفحات کار ادغام کنید. شما می توانید با استفاده از محاسبه اکسل و قالب بندی عوارض در داخل PTC MathCAD 15.0 M050 ، ارائه داده های جدولی در جدول کاری خود را اعمال کنید.

– تجسم مجموعه داده های ۳D و مدل های کاربردی با توطئه های قطبی ، کانتور و سطح.

– گردش کار را برای طراحی مهندسی کنید و با استفاده از قالب های صفحه کاربر ، بهترین شیوه ها را ایجاد کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار