• ۲۴۱ بازدید
  • مهر ۱, ۱۳۹۸
CSI SAFE 2016 طراحی کف بتنی

CSI SAFE 2016 دانلود نرم افزار مهندسی طراحی کف بتنی سی اس آی سیف از آنی یار، این نرم افزار یک برنامه کاربردی مفید برای مهندسین از طرح بندی تا روش ترسیم جزئیات است. CSI SAFE 2016 در واقع یک وسیله عالی برای طراحی صفحات ملموس و پایه است ، در حالی که قدرت انجام بخشی دیگر از روش طراحی مهندسی از طریق طراحی اولیه به طور کامل اطلاعات مربوط به مدل را دارد. علاوه بر این ، ابزارهای کاملی برای تجزیه و تحلیل طراحی و ترمیم آفات و بهینه سازی روی آن دارد. بارگیری CSI SAFE (تحقیقات دال با روش اجزاء محدود) تمام جنبه های روش طراحی مهندسی را در یک نقطه واحد فراهم می کند.

بارگیری CSI SAFE 2016 دارای ابزارهای مدل سازی مبتنی بر شیء است که از نرم افزارهای گرافیکی بسیار حساس و دردناک برخوردار است و به شما امکان می دهد اسلب های هندسه منظم یا دلخواه را سریع و بدون دردسر مدل کنید. همه در همه CSI SAFE 2016 می تواند به عنوان برنامه مستقل یا در ترکیب با استفاده شود دشمن ETABS با انجام تجزیه و تحلیل ، طراحی و جزئیات ظروف کفپوش ملموس توسعه یافته در ETABS. علاوه بر این CSI SAFE 2016 از نوارهای طراحی اساسی چند قسمتی پشتیبانی می کند که اجازه می دهد نوارها به روشی دلخواه مرتب شوند. واردات نقشه اتوکد امکان پذیر است و در هنگام تهیه مدل CSI SAFE به عنوان راهنما مورد استفاده قرار می گیرد.

قابلیت های نر افزار CSI SAFE 2016 v16.0.2:

نرم افزار ساده و ساده با ویژگی های طراحی و مدل سازی ، تجزیه و تحلیل و گزارش گیری به عنوان یک مجموعه پیچیده است
طراحی Py & Dall مطابق با جدیدترین الزامات بین المللی
تجزیه و تحلیل طراحی پیشرفته با ابزارهای کامل
همچنین قابلیت صادرات مدل به عنوان موفقیت و صفحه گسترده دسترسی دارد
همچنین امکان جستجوی نوع خاک با پشتیبانی از تعدادی خاک
امکان مدل سازی دیوارها و رمپها در مدل
مدل سازی انواع ستون ها از جمله T شکل ، شکل L ، دایره ای و…
نمایشگر دو و سه بعدی همراه با مدل در رنگ به علاوه با جزئیات کامل

 

 

توضیحات

لایسنس نرم افزار در سال 2019 غیرفعال شده است
با کمک نرم افزار RunAsDate نسخه 32 بیتی ؛ تاریخ فایل اجرایی نرم افزار را به سال 2018 برده و اجرا کنید.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار