• ۱۷۰ بازدید
  • مهر ۲, ۱۳۹۸
DreamCalc Professional Edition ماشین حساب مهندسی

DreamCalc Professional Edition دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی ماشین حساب مهندسی دریم کالک پروفشنال برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. DreamCalc Professional Edition یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی دریم کالک پروفشنال با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این برنامه شما را از طریق یک فرایند راه اندازی کوتاه قادر به عملکرد صحیح می کند و مجموعه پیشرفته ای از ویژگی ها برای کمک به انواع مختلف عبارات همراه است. ویندوز در حال حاضر یک ماشین حساب ساده برای کمک به شما در این زمینه ارائه می دهد ، اما با DreamCalc Professional Edition می توان چیزهای بیشتری را به دست آورد.

اجرای آن برای اولین بار ، فوریتی را به شما می بخشد که از شما خواسته شده است از حالت ها و نمادهای مختلف انتخاب کنید ، بنابراین به طور اتفاقی بر روی روش های مختلفی که برای نوشتن و بررسی برنامه کاربردی معیوب نیست ، گیر نمی آورید. این مرحله را می توان رد کرد ، زیرا تمام روش ها در تب Mode قرار دارند ، در زیر گزینه های مختلفی مانند Angle، Precision، Base-N، Statistics و Calendar.

DreamCalc Professional Edition 5.0.4 یک ماشین حساب علمی برای ویندوز دارای یک سری امکانات منحصر به فرد نسبت به سایر نرم افزار های همسان خود می باشد که در حین کار به این ویژگی های بارز پی خواهید برد که شاید در نوع خود بسیار سودمند و کارا باشد. این نرم افزار محاسبات مالی مانند پرداخت بدهی ماهانه، استهلاک، YTM ،MIRR ،IRR ،NPV، سهم پول و … را پشتیبانی می کند. نرم افزار دارای ابزار و امکانات فراوانی از جمله کلید % درصد، بیش از ۲۶۰ تابع، بیش از ۳۶۰ ثابت فیزیکی و … برای راحتی استفاده کاربران می باشد.
از ویژگی های این نرم افزار می توان به ترسیم داده و نمایش هندسی، قابلیت تبدیل به KB (kilobytes) ،MB ،GB دارای توابع مالی، دارای ظاهری گرافیکی و قابل تغییر به وسیله پوسته ها، قابلیت برنامه ریزی، پشتیبانی از کسرهای طبیعی و … اشاره نمود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار