• ۲۸۸ بازدید
  • مهر ۲, ۱۳۹۸
Logopress3 2016 طراحی قالب صنعتی

Logopress3 2016 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی طراحی قالب صنعتی لوگو پریس برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Logopress3 2016 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی لوگو پریس با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این نرم افزار برنامه سه بعدی برای قالبهای مدرن و یک رابط اساسی هماهنگ با Solidworks است. LogoPress3 از هم اکنون در ۳۰ کشور مورد استفاده قرار گرفته است و انتظار می رود هرکدام از این گیرنده ها طرح های پیچیده ای را ارائه دهند. SolidWorks و برنامه CAD بخش های ایده آل خود را نشان داده که این امر بدون استفاده از ماژول های اضافی ساخته شده توسط SolidWorks یا مدل های وارد شده از چارچوب های دیگر CAD امکان پذیر است.

Logopress3 یک نرم افزار طراحی قالب محسوب می شود . جهت خمکاری و گسترش هر موضوعی در نرم افزار SolidWorks به کار می رود .این نرم افزار فقط قابلیت کار کردن با نرم افزار SolidWorks را دارد.

 

قابلیت های نرم افزار Logopress3 2016 SP0.7:

پیش بینی قطعات خالی مدل و غیره برای Solidworks.
پیچ خوردگی پیشرفته.
ظرفیت های سازگار قدرتمند برای توصیف ساختارهای دستگاه.
دارای کتابخانه ای از قطعات باورنکردنی ، قابل تنظیم و بسیار استثنایی قابل تنظیم برای تولید مکانیزه ای از شکاف های ماشینکاری استاندارد.
سازنده پانچ اتوماتیک و به همین ترتیب برنامه ریزی شده.
موقعیت پویا انسداد موجود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار