• ۲۴۹ بازدید
  • مهر ۲, ۱۳۹۸
Plexim Plecs Standalone طراحی مدار های الکترونیکی

Plexim Plecs Standalone دانلود اپلیکیشن نرم افزار مهندسی طراحی مدار های الکترونیکی پلکسیم پلس استاندالون برای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Plexim Plecs Standalone یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی پلکسیم پلس استاندالون با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

ابزاری برای شبیه سازی های پر سرعت سیستم های الکترونیکی قدرت است. این برنامه همچنین شامل یک الگوریتم مناسب برای محاسبه ضرایب شبکه فاستر برای امپدانس حرارتی از منحنی های گرمایش است.  ترتیب فوق برای شبیه سازی در زمان واقعی مبدل چند سطح مدولار شبکه (MMC) با چهار جعبه RT به هم پیوسته استفاده می شود.

Plexim Plecs Standalone 4.1.2 یک برنامه بسیار قدرتمند و حرفه ای در زمینه شبیه سازی سیستم های الکترونیکی و مدارها بسیار پیچده است. شما با استفاده از این برنامه براحتی تمامی اجزا و قسمت های یک مدار را کنار یکدیگر بچینید و آنها را با هم ترکیب کنید تا به طرح ایده آل و مد نظرتان برسید. در این برنامهتمام قطعات و ابزاری که برای طراحی یک مدار الکترونیکی مورد نیاز است قرار دارد و شما با استفاده از آن قادر خواهید بود تا با کنار هم قرار دادن قطعات مورد نظرتان و همچنین برقراری ارتباط میان آنها در یک آزمایشگاه مجازی مدار خود را مونتاژ و در آخر تست نمایید. همچنین این برنامه می تواند با رندر بسیار بالا و سریع به شما کمک کند تا بتوانید طراحی های حرفه ای و بسیار با کیفیت داشته باشید و تمامی مدارها را تست کنید و در صورت وجود هرگونه مشکل اقدام به رفع آنها کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار