• ۲۸۵ بازدید
  • مهر ۳, ۱۳۹۸
Autodesk AutoCAD P&ID 2017 اتوکد لوله کشی

Autodesk AutoCAD P&ID 2017 دانلود نرم افزار مهندسی اتوکد لوله کشی اتوکد پی اند آی دی در آنی یار، نمودارهای شماتیک و لوله کشی شماتیک را ایجاد ، اصلاح و مدیریت می کند. با این نرم افزار می توانید خصوصیاتی را تنظیم کنید که شامل عنوان نقشه ، شماره نقشه ، نویسنده ، منطقه پروژه و شرح مختصری از نقاشی است. AutoCAD P&ID با استفاده از بستر نرم افزاری AutoCAD طراحی جدیدی را برای طراحان و مهندسان گیاهان به ارمغان آورده است. P&ID اتوکد مدلهای سه بعدی از جمله لوله کشی ، تجهیزات ، سازه های پشتیبانی ، تولید نقشه های ایزومتریک و ارتوگرافی را اضافه می کند.

Autodesk AutoCAD P&ID 2017 SP1 نرم افزاری است که توسط آن می توانید دیاگرام های مربوط به سیستم های ابزار دقیق و سیتم های لوله کشی را طراحی و ویرایش و مدیریت نمایید. با آخرین ورژن این نرم افزار مهندسین و طراحان با استفاده از جدیدترین ابزارهای موجود برای پروسه های صنعتی  می توانند با سادگی هرچه تمام تر طرح های مورد نظر خود را ایجاد نمایند.
با استفاده از نرم افزار AutoCAD P&ID شما می توانید وظایف عمومی سیستم ها را ساده تر و اتوماتیک نمایید، به سادگی می توانید به تجهیزات و اطلاعات خطوط دسترسی پیدا کنید، و از ابزاهای ساده مریوط به گزارش گیری، ویرایش، اشتراک گذاری، اعتبار سازی، برای تبدیل آنها به اطلاعات مورد نیاز برای طراحی خود استفاده نمایید. که باعث آغاز ساده تر، اجرای بهتر و اتمام سریعتر پروژه شما می گردد.

 

قابلیت های نرم افزار Autodesk AutoCAD P&ID 2017 SP1:

دارای بخش مدیریت اطلاعات
دارای اجزا و خطوط داینامیک
دارای پیش نمایش کار
دارای بخش جلو گیری از خطا
دارای کتابخانه اشکال
قابل نصب بر روی سیستم عامل های ۶۴ و ۳۲ بیتی
پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار