• ۲۲۹ بازدید
  • مهر ۳, ۱۳۹۸
Autodesk Simulation Mechanical 2017 شبیه ساز

Autodesk Simulation Mechanical 2017 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی شبیه ساز اتودسک سیمیولیشن مکانیکال ۲۰۱۷ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Autodesk Simulation Mechanical 2017 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اتودسک سیمیولیشن مکانیکال ۲۰۱۷ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

برنامه شبیه سازی مکانیکی است که امکان جستجو ، تجزیه و تحلیل را فراهم می کند. تحقیق از تکنیک فاکتور محدود محدود (FEM) با استفاده از تکنیک فاکتور محدود ، علاوه بر بررسی ، شبیه سازی و تولید موارد مکانیکی MES. برای ساخت تکنیک های اعدام) احتمالاً تهیه خواهد شد.

Autodesk Simulation Mechanical 2017 یکی از کمبود های مجموعه نرم افزارهای شرکت Autodesk در اختیار نداشتن نرم افزارهای تجزیه و تحلیل فیزیکی مکانیکی و دینامیکی طرح ها وشبیه سازی رسم های این مجموعه نرم افزارها بود. بنابراین این شرکت اقدام به تهیه نرم افزار شبیه سازی و تجزیه تحلیل المان های محدود مکانیک و دینامیک برای کاربردهای مهندسی مکانیک ساخت و تولید طراحی جامدات حرارت و سیالات و دیگر رشته های فنی و مهندسی نمود. نرم افزار شبیه سازی و بررسی، حل مسئله و رفع عیوب طرح، اتودسک برای تهیه پیش نمونه های گرافیکی و نمایشی دیجیتال ، نمونه سه بعدی نمایشی طرح های ایجاد شده در نرم افزارهای شرکت اتودسک اتوکد می باشد. این نرم افزار دامنه گسترده ای از شبیه سازی ها و بررسی های مکانیکی طرح ها را شامل می شود و دارای ابزارهای متنوع در این فرایند می باشد که به طراحان و مهندسین کمک می کند تصمیمات مناسب تر و سریعتر در حل مسئله و مشکلات طرح و بهبود آن بنمایند.

 

قالیت های نرم افزار Autodesk Simulation Mechanical 2017:

ساده برای استفاده از رابط کاربری با قابلیت مطالعه سریع.
توانایی وارد کردن ابتکارات CAD یادآور اتوکد ، SolidWorks ، Inventor ، ProE ، CREO ، Rhino ، Catia و NX.
شبیه سازی انتشار استرس مکانیکی.
دارای ابزار و امکانات کاملی برای تجزیه و تحلیل و نمایش واکنش در برابر لرزش ، گرما و صدها الکترواستاتیک یادآور جریان و ولتاژ است.
ارزیابی پویا غیرخطی.
ادغام با مجموعه Moldflow.
هماهنگی با برنامه نرم افزار شبیه سازی Autodesk CFD و سوئیچ حرکت سیال و نتایج دما از جو CFD به جو مکانیکی با هدف شبیه سازی فشارهای حرارتی.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار