• ۲۴۰ بازدید
  • مهر ۳, ۱۳۹۸
Efofex FX Stat – Portable دست یافتن به شکل تغییرات دامنه توابع ریاضی

Efofex FX Stat دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی دست یافتن به شکل تغییرات دامنه توابع ریاضی افوفکس اف ایکس استیت برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Efofex FX Stat یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی افوفکس اف ایکس استیت با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

بر ابزار آماری که بطور خاص برای ریاضیات سطح متوسطه طراحی شده است تمرکز دارد تا نمودارهایی را که شما نیاز دارید ، دقیقاً به همان روشی که شما به آنها احتیاج دارید تهیه کند. بسیاری از بسته های آماری با توجه به دانشگاه ها / کالج ها طراحی شده اند. آنها هر گزینه قابل تصور و ابزار زیادی را که برای معلمان دوره متوسطه بی فایده است ارائه می دهند.

FX Stat یک رویکرد متفاوت را اتخاذ می کند ، فقط ابزارهایی را که معلمان متوسطه به آن احتیاج دارند ، دقیقاً همانگونه که به آنها احتیاج دارد ارائه می دهد. به عنوان مثال ، ما شانزده مولد داده فراهم می کنیم که می توانند داده هایی متناسب با نیازهای شما ایجاد کنند.

در نرم افزار Efofex FX Stat 3.008.2 بر خلاف سایر نرم افزارهای مشابه به دو نکته کلیدی مهم توجه فراوان گردیده است . نخست آنکه نحوه فرمول نویسی در آن بسیار ساده طراحی گردیده است و اکثر فرمولهای جبری حتی پیچیده را به سادگی میتوان به آن وارد نمود . و سپس آنکه مشکل مقیاس یا Scale در آن تقریبا به طور اتوماتیک بر طرف گردیده است که یکی مشکلات بزرگ کار با نرم افزارهای رسم توابع ریاضی میباشد . امکان اضافه نمودن متن به توابع رسم شده در این نرم افزار تنها منحصر به عبارات لاتین میباشد و متاسفانه امکان کار با زبان فارسی در آن میسر نمی باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار