• ۱۹۹ بازدید
  • مهر ۳, ۱۳۹۸
IBM SPSS Amos تحلیل آماری

IBM SPSS Amos دانلود نرم افزار مهندسی تحلیل آماری اس پی اس اس آموس از آنی یار، با روش های استاندارد چند متغیره از جمله رگرسیون ، تحلیل عاملی ، همبستگی و تحلیل واریانس از تحقیقات و تئوری های شما پشتیبانی می کند. مدل های رفتاری و رفتاری بسازید که روابط پیچیده ای را دقیق تر از تکنیک های آماری چند متغیره استاندارد با استفاده از یک رابط کاربری گرافیکی یا برنامه ای بصری نشان دهند. Amos بخشی از Premium است (به جز در Campus Edition ، جایی که جداگانه فروخته می شود).

IBM SPSS Amos 24.0 یکی از نرم افزارهای آماری مناسب برای تحلیل داده‌ های پایان نامه مدیریت و علوم انسانی است. نرم افزار تحلیل آماری اموس AMOS جهت محاسبات تحلیل عامل و مدل معادلات ساختاری استفاده می‌شود. برونداد نرم‌افزار اموس به صورت گرافیکی بوده و لذا درک مطلب را تسهیل میکند .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار