• ۲۳۴ بازدید
  • مهر ۳, ۱۳۹۸
IBM SPSS Modeler محاسبه و آنالیز پیشرفته آماری

IBM SPSS Modeler دانلود نرم افزار مهندسی محاسبه و آنالیز پیشرفته آماری آی بی ام اس پی اس اس مودلر توسط آنی یار. این برنامه بینش عمیق تر و پیش بینی های دقیق تری از داده ها ایجاد می کند تا نمای کاملی از مشتریان یا اعضای مؤلفه خود ایجاد کنید. IBM SPSS Modeler با نرم افزار IBM Cognos 8 Business Intelligence و همچنین با طیف گسترده ای از پایگاه های داده ، صفحه گسترده و پرونده های مسطح – از جمله پرونده های IBM® SPSS® ، SAS® و Microsoft® Excel® و در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها ادغام می شود. .

با استفاده از رابط گرافیکی بصری IBM SPSS Modeler 18 ، فرآیند داده کاوی را به راحتی تجسم کنید. از این رابط ، شما به راحتی می توانید به منابع ساختاری (اعداد و تاریخ ها) و بدون ساختار (متن) از منابع مختلف مانند پایگاه داده های عملیاتی ، داده های نظرسنجی ، پرونده ها و چارچوب هوش تجاری IBM Cognos 8 خود دسترسی داشته باشید و از مدل سازی استفاده کنید. نتایج کسب و کار در مناطقی متنوع است به عنوان مدیریت ارتباط با مشتری ، بازاریابی ، برنامه ریزی منابع ، کلاهبرداری و کاهش ریسک ، تحقیقات پزشکی ، اجرای قانون و امنیت ملی.
از بین طیف کاملی از توابع تحلیلی پیشرفته ، از جمله الگوریتم های پیشرفته ، تهیه خودکار داده ها و قابلیت های تصویری تعاملی غنی ، را انتخاب کنید.
استقرار مدل ها ، پیش بینی ها و بینش برای تصمیم گیرندگان و سیستم های عملیاتی ، از جمله کارمندان مرکز تماس ، کارکنان مشتری و وب سایت ها. به همه قابلیتهای پیش بینی کننده IBM SPSS Modeler 18 مدل و همچنین تبدیل داده های آمار IBM SPSS ، آزمایش فرضیه و قابلیت های گزارش دهی از یک رابط واحد دسترسی داشته باشید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار