• ۱۹۶ بازدید
  • مهر ۳, ۱۳۹۸
OpalCalc – Portable ماشین حساب متفاوت برای ویندوز

OpalCalc دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی ماشین حساب متفاوت برای ویندوز اوپال کالک برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. OpalCalc یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اوپال کالک با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

با ابزارهای مختلف و یک طراحی ساده همراه است تا بتوانید عبارات ریاضی را فوراً حل کنید. این برنامه یک ماشین حساب با یک صفحه کلید عددی، چندین نوع کلید فوری را پشتیبانی می کند. مشابه با طراحی به یک محیط برنامه نویسی ، باید هر عبارت را به صورت دستی بنویسید. یک ویژگی مرتب و مرتب این است که نتیجه در کنار هر سطر با تایپ نمایش داده می شود.

OpalCalc 1.82 نوع جدید از ماشین حساب برای ویندوز بعنوان دفترچه یادداشت و واژه پرداز قابل استفاده میباشد. یکی از تفاوت های این ماشین حساب نبود صفحه کلید اعداد میباشد و اعداد را باید به صورت دستی وارد نرم افزار کنید و تعداد استفاده از دستورها و تعداد خطهای جهت محاسبات نا محدود میباشد. استفاده از محاسبات طولانی و سنگین ، متغیرها ، واحدها ، تبدیل ارز ذخیره سازی محاسبات و چاپ آنها و رنگبندی اعداد و فرمول ها و… از امکانات این نرم افزار کم حجم میباشد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار