• ۱۷۶ بازدید
  • مهر ۴, ۱۳۹۸
AnySQL Maestro Professional مدیریت پایگاه داده ها

AnySQL Maestro Professional دانلود نرم افزار برنامه نویسی مدیریت پایگاه داده ها انی اس کیو ال ماسترو برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. AnySQL Maestro Professional یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه برنامه نویسی انی اس کیو ال ماسترو با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

نرم افزاری برای برنامه نویسان به منظور مدیریت پایگاه داده ها می باشد بیکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت sql به منظور کنترل، گسترش، و مدیریت پایگاه های داده ای است؛ علاوه بر آن نرم افزاری قدرتمند برای اجرای فایل های SQL، ساخت نمودارهای تصویری از داده های عددی، ساخت OLAP cubes، و موارد دیگر برای کاربران مهیا نموده است به شما توصیه میکنیم تا از توانمندی های متعدد و ابزار قدرتمند این نرم افزار برای اجرا و مدیریت پایگاه داده ها استفاده کرده و از آن لذت ببرید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار