• ۱۷۶ بازدید
  • مهر ۴, ۱۳۹۸
RegexBuddy ساخت و تست عبارات منطقی

RegexBuddy دانلود نرم افزار برنامه نویسی ساخت و تست عبارات منطقی رجکس بادی برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. RegexBuddy یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه برنامه نویسی رجکس بادی با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

نرم افزاری کاربردی و جالب برای ساخت و تست عبارات منطقی یا همان (regular experience) می باشد RegexBuddy همراه شما برای کار با عبارات منطقی است. به راحتی عبارات منطقی ایجاد کنید که دقیقاً مطابق آنچه می خواهید باشد. به طور واضح نقش های پیچیده ای را که توسط دیگران نوشته شده است درک کنید. از بلوک های ساختمانی انگلیسی ساده به جای یا علاوه بر آن با نحو استاندارد ریجکس استفاده کنید. به سرعت هرگونه عبارات منطقی را در رشته ها و پرونده های نمونه آزمایش کنید و از بروز اشتباه در داده های واقعی جلوگیری کنید. اشکال زدایی بدون پیش فرض با پیمودن روند واقعی تطبیق از جمله قابلیت های این نرم افزار می باشد.

 

 

قابلیت های نرم افزار RegexBuddy:
ساخت عبارات منطقی متناسب با آنچه می خواهید
قابلیت فهم آسان عبارات منطقی پیچیده نوشته شده توسط دیگران
استفاده از regex در کدهای منبع نوشته با زبان های برنامه نویسی دلخواه شما
ساخت کتابخانه هایی از توابع منطقی برای استفاده ی مجدد در آینده
GREP در میان فایل ها و فولدرها
هماهنگی RegexBuddy یا ابزارهای ویرایش و جستجوی دلخواه شما

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار