• ۲۱۶ بازدید
  • مهر ۴, ۱۳۹۸
SolidWorks Enterprise PDM 2015 مدیریت پروژه

SolidWorks Enterprise PDM 2015 دانلود نرم افزار مهندسی مدیریت پروژه سالیدورک اینترپرایز دی پی ام از آنی یار، داده های طراحی را مدیریت و در بهبود نحوه مدیریت محصول می کند. این نرم افزار داده های طراحی ایمن را برای بازیابی سریع ذخیره می کند و باعث حذف نگرانی ها در مورد کنترل نسخه و از دست رفتن داده ها می شود.

پرونده هایی برای به دست آوردن این مزایا:
• مخزن ایمن برای بازیابی اطلاعات سریع
• کنترل نسخه برای هر دو تغییرات جزئی و اصلاحات اساسی به
به جلوگیری از از دست دادن داده ها کمک می کند
• گردش کار یکپارچه ای که به طور خودکار طراحی شما را انجام می دهد و
فرآیندهای تصویب برای بررسی کارآمدتر و انتشار آنها

این برنامه به خصوص برای شرکت هایی که دارای پراکندگی جغرافیایی و یا دفاتر گوناگون در سراسر جهان هستند بهینه شده است. DBMS این برنامه بر پایه فن آوری Microsoft SQL Server ساخته شده است. این نرمافزار میتواند با مدیریت پروژه امکان Log کردن فعالیت کلیه افراد تیم ایجاد دسترسی ها برای کارکنان پروژه را بر اساس خواست مدیر پروژه ارائه کند.یکی دیگر از امکانات دیگر این نرم افزار مدیریت پروژه امکان محاسبه هزینه ها و تحویل در موقع لزوم برای پاسخگویی بر اساس نیاز مشتریان میباشد SolidWorks Enterprise PDM 2015 SP5 اجازه می دهد اعضای سازمان کار خود را به طور موثر با هم ، و با سرعت بیشتر و با کیفیت بالا انجام داده تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

 

 

توضیحات :

فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی Mount و اقدام به نصب نرم افزار کنید.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار