• ۱۹۲ بازدید
  • مهر ۶, ۱۳۹۸
KGB Archiver فشرده سازی فایل ها

KGB Archiver دانلود نرم افزار فشرده سازی فایل ها کی گی بی ارشیور در آنی یار. برنامه ای بسیار عالی در زمینه فشرده سازی فایلها که قدرت بالایی در اینکار دارد و بصورت High Compression به عبارتی دیگر حداکثر فشرده سازی می باشد.نرم افزارهای زیادی را در محیط وب میتوانید پیدا کنید که معروفترین آنها Winrar است ولی این نرم افزار با این نوع فشرده سازها تفاوت هایی دارد مانند High Compress که زمان بیشتری برای فشرده سازی نیاز دارد.دلیل کم شدن سرعت هم فرمتی بنام KGB هست که میتواند فایل هایی بساز حجیم را به طوری که غیر قابل تصوره به فایل های کم حجم تبدیل میکند.با توجه به تنظیماتی که درون نرم افزار میباشد میتوانید مقدار حجم فشرده سازی را با استفاده از گزینه های ماکسیمم و مینیمم تغییر داده و با توجه  به نیازتان تنظیم کنید.

قابلیت های نرم افزار GetData Zip Repair 5.1.0.1402 :

تعمیر فایل‌های ZIP یا استخراج فایل‌های فشرده شده ZIP به صورت مستقیم از فایل‌های ZIP
توانایی رفع خطای CRC در فایل‌های ZIP
پشتیبانی از فایل‌های فشرده بزرگ‌تر از ۲ گیگابایت

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار