• ۲۲۵ بازدید
  • مهر ۷, ۱۳۹۸
Microsoft Project Professional 2016 مدیریت و کنترل پروژه

Microsoft Project Professional 2016 دانلود نرم افزار مهندسی مدیریت و کنترل پروژه مایکروسافت پراجکت از آنی یار، این نرم افزار یکی از پرکاربردترین دوره های مهندسی صنایع است. در حال حاضر می توان گفت که همه شرکت ها از مباحث کنترل پروژه برای پیش بینی وضعیت خود استفاده می کنند. برای سهولت کنترل از نرم افزاری مانند MS Project ، Primavera استفاده می شود. این برنامه یکی از قوی ترین و قدیمی ترین نرم افزار کنترل پروژه موجود است.

Microsoft Project Professional 2016 RTM VL به طور گسترده توسط کاربران و برنامه ریزان پروژه استفاده می شود. مهندسان کنترل پروژه معمولاً از این نرم افزار به عنوان ابزاری برای مدیریت زمان پروژه استفاده می کنند. مایکروسافت پروژه علی رغم برخی محدودیت ها و کاستی ها (در مقایسه با نرم افزارهای مشابه) ، به عنوان یک برنامه محبوب و محبوب در جهان ، به ویژه در ایران ، مورد توجه قرار می گیرد و روزانه توسط تعداد زیادی کاربر مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از پرکاربردترین مدیریت نرم افزار است. و کنترل نرم افزار برای انجام کارهایی مانند دسترسی آسان و سریع به اطلاعات پروژه ، پیش بینی و برآورد هزینه ها و بودجه ها ، انتخاب ترکیبی مناسب از منابع به صورت مجازی ، تخمین زمان ، منابع و فعالیت های مورد نیاز ، ردیابی پیشرفت پروژه و … در بین مدیران پروژه. می آید.

 

قابلیت های نرم افزار Microsoft Project Professional 2016 RTM VL: 

    مدیریت اثربخش منابع
طراحی مؤثر برای فعالیتهای مختلف پروژه
کار تیمی و تعامل تیم پروژه را بهبود ببخشید
جدول زمانی فعالیتهای گروه را مشاهده کنید
دسترسی آسان و سریع به اطلاعات
قابلیت گزارش باورنکردنی
به راحتی داده های موجود را سازماندهی کنید
ویژگی های انعطاف پذیر بودجه بندی
از نمودارهای گانت استفاده کنید
زمینه های سفارشی چند رشته ای

 

توضیحات :

نسخه Volume License Edition اورجینال مایکروسافت میباشد.
فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی Mount و نصب کنید.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating system

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, or Windows Server 2008 R2
For the best experience, use the latest version of any operating system.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار