• ۲۹۴ بازدید
  • مهر ۷, ۱۳۹۸
The Enigma Protector قفل گذاری روی نرم افزار های ساخته شده

The Enigma Protector دانلود نرم افزار برنامه نویسی قفل گذاری روی نرم افزار های ساخته شده د انیگما پروتکتور برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. The Enigma Protector یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه برنامه نویسی د انیگما پروتکتور با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

نرم افزاری کاربردی برای قفل گذاری روی نرم افزار های برنامه نویسی شده می باشد نرم افزاری قدرتمند برای قفل گذاری روی فایل های اجرایی نرم افزارهای مختلف می باشد نرم افزار The Enigma Protector نرم افزاری بسیار مناسب برای جلوگیری از سوء استفاده دیگران از نرم افزارهای نوشته شده توسط شما خواهد به این شیوه که از کرک شدن نرم افزار شما توسط افراد دیگر جلوگیری به عمل می آورد. توسط این ابزار می توانید برای نرم افزاری که ساخته اید قفل گذاشته و محدودیت هایی مثل نرم افزارهای Trial ایجاد نمایید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار