• ۲۸۲ بازدید
  • مهر ۸, ۱۳۹۸
Automation Studio P6 مستند سازی پروژه

Automation Studio P6 دانلود نرم افزار مهندسی مستند سازی پروژه اتوماسیون استودیو از آنی یار، در حال حاضر به دلیل طراحی منحصر به فرد و راه حل شبیه سازی شناخته شده است که کلیه فناوری های پروژه / دستگاه از جمله هیدرولیک ، پنوماتیک ، برق ، کنترل ، HMI و ارتباطات را پوشش می دهد. به منظور طراحی ، مستندسازی و شبیه سازی سیستمهای کامل ، ترکیب این فناوریهای مختلف بسیار آسان است. این نرم افزار برای مهندسین و متخصصان قدرت سیال، برق، اتوماسیون مناسب است.

Automation Studio P6 SR9 بواسطه امکاناتی چون استفاده چند کاربر، چندین زبان اجرایی، دسترسی از راه دور،… کمک شایانی به فروشندگان، و سازندگان در استاندارد سازی و مستند سازی پروژه های اجرایی کرده است. Automation Studio به کاربر اجازه میدهد تا سیستم کشف و آشکار سازی نقاط ضعف و عیوب کار را در حین اجرای برنامه، فعال نماید و ابزار بالقوه ی موجود به وی کمک میکنند تا این عیوب را شناسایی و رفع نماید. این امکانات باعث ایجاد یک محیط امن و مطمئن برای آموزش کارمندان و بالا بردن مهارت اجرایی ایشان شده است.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار