• ۲۱۳ بازدید
  • مهر ۸, ۱۳۹۸
CodeVisionAVR Advanced کامپایلر برای زبان برنامه نویسی C

CodeVisionAVR Advanced دانلود نرم افزار برنامه نویسی کدویژن ای وی آر از آنی یار. نرم افزاری برای برنامه نویسان به منظور کامپایل برنامه برای زبان برنامه نویسی C است نرم افزاری تخصصی برای افرادی که در رشته برق و یا رایانه در گرایش سخت افزار فعالیت می کنند کار این نرم افزار کامپایل نرم افزار به زبان برنامه نویسی C می باشد این نرم افزار برای برنامه نویسی میکرو کنترلر های خانواده AVR کاربرد دارد و یک محیط برنامه نویسی در زبان C برای برنامه نویسی میکروکنترلر AVR را داختیار شما قرار خواهد داد و ابزارهایی کامل برای برنامه نویسی میکروکنترلر AVR را در اختیار شما قزار می دهد بسیاری از افراد حتی کسانی که رشته کامپیوتر می باشند با این نرم افزار بخوبی آشنا می باشند. آخرین نسخه این برنامه قدرت بسیار بیشتری پیدا کرده است و از طرفی مشکلات قبلی آن برطرف شده است. این برنامه در تمامی نسخه های ویندوز قابل نصب است.

 

قابلیت های نرم افزار CodeVisionAVR:
کامپایلر زبان C برای میکروکنترلر های AVR
کاملا حرفه ای
یک IDE بسیار عالی برای زبان C

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار