• ۲۰۹ بازدید
  • مهر ۸, ۱۳۹۸
KeepTool مشاهده و ویرایش پایگاه داده اوراکل

KeepTool دانلود نرم افزار برنامه نویسی کیپ تول از آنی یار ، نرم افزاری قدرتمند و کاربردی برای برنامه نویسان به منظور مشاهده و ویرایش پایگاه داده های اوراکل است KeepTool ویژگی های مورد نیاز Oracle DBA و توسعه دهندگان را به یک محصول خوب و منظم ترکیب می کند. سیستم ناوبری منحصر به فرد این امکان را به شما می دهد تا ویژگی پایگاه داده ای را که می خواهید با آن کار کنید انتخاب کنید ، سپس با کلیک روی یک برگه ، روی یک شیء انتخاب شده پایین بیاورید این نرم افزار ۳ ابزار بهره وری اوراکل را که هر کدام می تواند جداگانه استفاده شود با هم ادغام کرده است. سه ابزار مهم اوراکل Hora, ER Diagrammer و PL/SQL Debugger که هر کدام به صورت جداگانه استفاده می شود؛ برای مشاهده و ویرایش پایگاه داده های اوراکل با هم ترکیب شده اند.توسط ابزار Hora می توانید پایگاه داده های اوراکل را با ظرفیت های مختلف مشاهده و ویرایش کنید. HoraLight ابزاری برای کاربران حرفه ای پایگاه داده می باشد.این ابزار برای مشاهده، ویرایش و اصلاح جداول و Querie های پیچیده کاربرد دارد. ER Diagrammer ابزاری برای نمایش سیستماتیک جداول و روابط آنها با یکدیگر است. این ابزار با توجه به استاندارد IDEF1X. ER Diagrammer یک نمودار موجودیت رابطه را از پایگاه داده های موجود ایجاد می کند. PL/SQL Debugger ابزاری برای تست و اشکال زدایی پایگاه داده می باشد .

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار