• ۱۸۶ بازدید
  • مهر ۸, ۱۳۹۸
Microsoft Desktop Optimization Pack 2015 مدیریت و پیاده سازی زیرساخت IT

Microsoft Desktop Optimization Pack 2015 دانلود نرم افزار مهندسی مدیریت و پیاده سازی زیرساخت IT مایکروسافت دسکتاپ اپتیمایزیشن از آنی یار، به بهبود سازگاری و مدیریت ، کاهش هزینه های پشتیبانی ، بهبود مدیریت دارایی و بهبود کنترل سیاست کمک می کند. تجربه اطلاعات MDOP مستندات محصول ، فیلم ها ، وبلاگ ها و سایر منابع را برای کمک به کاربران در پیاده سازی و بهینه سازی تجربه خود با فناوری های MDOP فراهم می کند.

Microsoft Desktop Optimization Pack 2015 زیر ساخت IT در بسیاری از ادارات ، شرکت ها و سازمان ها به شدت در حال گسترش است و این گسترش به نحوی است که از نظر هزینه های IT و تامین نیروی انسانی متخصص بر روی سازمان ها فشار زیادی را تحمیل می کند .
مایکروسافت یک نرم افزار برای برون رفت از این بحران ارائه کرده است که هزینه مالکیت نرم افزار و پیچیدگی مدیریت زیر ساخت IT را برای مدیران این بخش کاهش می دهد .

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار