• ۲۶۸ بازدید
  • مهر ۸, ۱۳۹۸
Microsoft Visual Basic Runtime اجرای صحیح برنامه های نوشته شده با VB

Microsoft Visual Basic Runtime دانلود نرم افزار برنامه نویسی مایکروسافت ویژوال بیسیک ران تایم از آنی یار ، نرم افزاری کاربردی برای اجرای صحیح برنامه های نوشته شده با VB است این بسته کاملی از پرونده های زمان اجرا و کتابخانه های توزیع مجدد برای اجرا یا توزیع مجدد برنامه های نوشته شده در ویژوال بیسیک ۱٫۰ تا ۶٫۰ و همراه با برخی از مؤلفه های توزیع مجدد شخص ثالث است. ویژوال بیسیک ۶٫۰ علامت تجاری شرکت مایکروسافت است. Crystal Reports یک علامت تجاری نرم افزار Seagate است. از سری نرم افزارهای مکمل و ارتقاء دهنده سطح کیفی فایل های سیستم عامل که بعد از قرار گرفتن در جای صحیح با ایجاد پل ارتباطی بین فایل های Visual و ساختار فایلی سیستم عامل نقش بسزایی را در به اجرا درآمدن بدون خطای برنامه های کاربردی ایفاء می نماید. این نرم افزار در واقع مجموعه DLL های مورد نیاز برای اجرای برنامه های نوشته شده با Visual Basic بوده و سبب می شود تا اجرای برنامه ها بدون بروز خطاهای احتمالی صورت پذیرد .

 

قابلیت های نرم افزار Microsoft Visual Basic Runtime:
ارتقاء فایل های سیستمی برای اجرای برنامه های نوشته شده با Visual Basic
اجرای صحیح برنامه های نوشته شده با زبان Visual Basic
افزایش کارایی برنامه های نوشته شده با زبان Visual Basic

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار