• ۱۸۱ بازدید
  • مهر ۹, ۱۳۹۸
۳D-Doctor تجزیه و تحلیل ۳ بعدی تصاویر پزشکی

۳D-Doctor دانلود نرم افزار مهندسی تجزیه و تحلیل ۳ بعدی تصاویر پزشکی تری دی داکتر در آنی یار، یک نرم افزار رایانه ای برای پردازش و نمایش تصاویر پزشکی است که تصاویر ذخیره شده در قالب های DICOM ، TIFF ، JPEG ، BMP را نمایش می دهد. این برنامه با استاندارد DICOM ۳.۰ مطابقت دارد تا امکان همکاری با سایر سیستم های سازگار DICOM از طریق فرمت های فایل تصویری استاندارد فراهم شود. اجرای رابط DICOM 3D-DOCTOR برای اطمینان از مکاتبات با این بیانیه مطابقت با دقت آزمایش شده است. کاربر باید بیانیه های مربوط به سازگاری را با یکدیگر مقایسه کند و در صورت امکان اتصال مناسب ممکن است ، کاربر وظیفه دارد مجموعه آزمایش مناسب را تعیین کند و قابلیت تعامل مورد نیاز را تأیید کند.

پزشکان توسط ۳D-Doctor 4.0 Final میتوانند با استفاده از تصاویر سه بعدی که برنامه تولید می نماید در درمان بیماران خود دقیق تر تصمیم گیری نمایند. تنها کافیست تصاویر پزشکی گرفته شده خود را به برنامه داده تا برنامه آن را پردازش کرده و بصورت سه بعدی نمایش دهد.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار