• ۲۳۳ بازدید
  • مهر ۹, ۱۳۹۸
Autodesk Alias Automotive 2015 طراحی صنعتی خودرو

Autodesk Alias Automotive 2015 دانلود نرم افزار مهندسی طراحی صنعتی خودرو آلیاس اتوموتیو در آنی یار، این نرم افزار نیازهای تخصصی طراحان را برآورده می کند (طراحی ، آزادی آزمایش با شکل و فرم ، ایجاد اشکال ارگانیک ، تجسم برای بررسی طراحی و تبادل داده با بسته های CAD) . آلیاس اتوموتیو خانواده ای از محصولات طراحی صنعتی با کمک رایانه است که از Alias ​​Design به عنوان سیستم طراحی مفهومی ورود به سطح شروع می شود و به Alias ​​Surface می رود و سپس به Alias ​​Automotive به عنوان بالاترین سطح خط محصول با همه گزینه ها ابزارهایی برای طراحی ، مدل سازی و تجسم در یک بسته نرم افزاری ترکیب شده اند.

از آنجا که این محصول به طور خاص به عنوان CAID به جای CAD فروخته می شود ، ابزار و توانایی های آن بیشتر به جنبه طراحی ظاهر بیرونی محصول متمرکز می شود. به هیچ عنوان نزدیک به جایی که برنامه های CAD مانند Catia ، زیمنس NX ، Inventor ، Pro / ENGINEER و SolidWorks انجام دهند ، به جزئیات مکانیکی نمی پردازد ، اما مجموعه ای از ابزارهای بسیار قدرتمندتری برای ایجاد منحنی ها و سطوح دقیقاً پیچیده دارد.

 

قابلیت های نرم افزار Autodesk Alias Automotive 2015:

راه حل کامل نرم افزار طراحی خودرو
طراحی اتومبیل های کارآمد
پشتیبانی پیشرفته مهندسی خودرو
طراحی خودرو با کیفیت پیشرفته
مفهوم ایجاد اتومبیل و طراحی
تجسم طراحی خودرو در زمان واقعی
آخرین استانداردهای ادغام صنعت
شیک اتومبیل
تولید خودروهای آماده تولید از طرح های خودرو
ساخت ویدیوی با کیفیت بالا خودرو برای بازاریابی
شبیه سازی پیشرفته خودرو
برنامه ریزی کارخانه پس از طراحی و مهندسی خودرو
نمودار سیم برق برای طراحی خودروهای اتومبیل

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار