• ۲۴۶ بازدید
  • مهر ۹, ۱۳۹۸
Autodesk AutoCAD Structural Detailing 2015 طراحی سازه

Autodesk AutoCAD Structural Detailing 2015 دانلود نرم افزار مهندسی طراحی سازه اتوکد استراکچرال دیتایلینگ توسط آنی یار.تهیه نقشه های نهایی سازه های طراحی شده را تسهیل می کند. پس از انجام طراحی سازه و تولید یک مدل محاسبه سازه (این مرحله شامل محاسبات و تأیید عناصر سازه) ، مستندات فنی پروژه با نقشه نهایی نهایی مورد نیاز تهیه می شود. با استفاده از یک مجموعه کامل از گزینه ها برای جزییات ، می توانید نقشه های مفصل از تقویت ساختار RC را تهیه کنید. جزئیات ساختاری اتوکد استراکچرال دیتایلینگ ابزار ابزارهایی را برای ایجاد نقشه های دقیق از تقویت ساختار RC ارائه می دهد. شامل مجموعه ای کامل از گزینه ها برای ترسیم جزئیات نقشه RC ساختار ، که مطابق با نیاز مهندسین طراح تنظیم شده و امکان ترسیم اشیاء به روشی بصری را فراهم می آورد.

Autodesk AutoCAD Structural Detailing 2015 SP1 این توانایی را به مهندسین طراح و مجریان سازه ساختمان می دهد که طرح ها را با دقت بسیار بیشتر و بهتر ایجاد و پیاده نمایند . این نرم افزار با داشتن کتابخانه مواد مصالح استانداردها ی آهن و فولاد و اتصالات آنها طراحی و پیاده سازی سازه ساختمان را بسیار ساده سریع و آسان نموده است و توانایی انجام تمام اقدامات و فرایندهای طراحی و پیاده سازی یک سازه ، اسکلت ساختمان ، گلخانه شیشه و فولاد ، پل های فلزی آهنی و تاسیسات فولادی و .. از قبیل طرح ریزی طراحی فهرست گرفتن لوازم و مصالح ، جزئیات سازه ، بررسی و تغییرات بهبود ، انتخاب و مشخص نمودن اتصالات انواع آنها و.. ارائه اسناد و مدارک ، دستورات اجرائی و .. را کلا در خود گردآورده است . این نرم افزار کلا می تواند اطلاعات سازه یک ساختمان را به صورت کامل و دقیق مدل نموده و بیان نماید و به صورت زیبا و گویا تصویری نمایش دهد و مدل های ایجاد شده در آن قابل استفاده در Revit Structure و تحلیل در Robot Structural Analysis می باشد.

 

قابلیت های نرم افزار Autodesk AutoCAD Structural Detailing 2015 SP1:

امکان تعریف میله های تقویت کننده از هر شکل.
بانک اطلاعاتی میله ها و پارچه های سیم متناسب با کدها ، با امکان گسترش آنها.
پارامتر کردن شکافهای دامنه تقویتی برای عناصر تقویت کننده که از طول میله تجاری طولانی تر هستند.
بهینه سازی استفاده از پارچه های سیم (جداول برش پارچه سیم).
توضیحات و توزیع تقویت خودکار.
امکان تعریف یک سبک توصیف تقویتی.
جداول خلاصه تقویت خودکار.
امکان پیکربندی و شکل دادن جداول.
امکان قرار دادن جداول در یک نقشه ، چاپ آنها یا صادرات آنها به Excel.
به روزرسانی خودکار یک توضیحات و جداول هنگام اصلاح پارامترهای تقویتی.
رابط مناسب (دیالوگ ها و خط فرمان).
پشتیبانی از چندین نقشه در یک پرونده (کل مدیریت پروژه).
تأیید فرضیات کد.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار