• ۲۵۵ بازدید
  • مهر ۹, ۱۳۹۸
Inspiration طراحی و ویرایش نمودارهای گرافیکی

Inspiration دانلود نرم افزار مهندسی طراحی و ویرایش نمودارهای گرافیکی اینسپایریشن از آنی یار. این نرم افزار برای نقشه برداری بصری ، تشریح ، نوشتن و ارائه سخنرانی است. از Inspiration ، به عنوان ابزار نهایی تفکر و یادگیری استفاده کنید. ایده های طوفان مغزی ، ساختار افکار خود را بسازید و مفاهیم بصری را برای تقویت درک با نمودار و نماهای نقشه ارتباط برقرار کنید. برای یادداشت برداری ، سازماندهی اطلاعات و نوشتن ساختار برای برنامه ها ، مقالات و گزارش ها ، از نمای کلی Outlook برای تمرکز روی ایده های اصلی و پشتیبان و روشن کردن تفکر به صورت نوشتاری استفاده کنید. با مدیر ارائه الهام بخش ، نمودارها ، نقشه های ذهن و رئوس مطالب خود را به ارائه های جلاقی تبدیل کنید که ایده ها را به صورت واضح ارتباط برقرار کرده و درک و دانش را نشان می دهد.

Inspiration 9.2 Final نرم افزاری است که این مشکل را به نوعی بر طرف کرده و کاربر را قدم به قدم به سمت مقصد راهنمایی می کند. توسط این نرم افزار که توسط کاربران زیادی استفاده می شود به راحتی می توان نمودارهای گرافیکی با هدف آموزشی و حتی در سطح حرفه ای جهت استفاده در کارهای تحقیقاتی و بازرگانی استفاده نمود .

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار