• ۲۱۴ بازدید
  • مهر ۹, ۱۳۹۸
Microsoft Visual FoxPro ویژوال فاکس پرو

Microsoft Visual FoxPro دانلود نرم افزار برنامه نویسی مایکروسافت ویژوال فاکس پرو از آنی یار ، نرم افزاری برای برنامه نویسی به زبان برنامه نویسی مطرح ویژوال فاکس پرو است این نرم افزار سامانه مدیریت در پایگاه داده‌ها بر اساس مدل رابطه‌ای می باشد کبا زبان برنامه نویسی خاص می باشد. این زبان که بر اساس کد برنامه ریزی دیبیس تدوین شده و در ابتدا فاکس بیس نام داشت که پس از خریداری شرکت فاکس تکنولوژیز ( Fox Technologies) بوسیله مایکروسافت در سال ۱۹۹۲نام آن تغییر کرد ویژوال فاکس پرو یک زبان برنامه نویسی داده محور شی گرا و روال محور است که توسط مایکروسافت تهیه شده است. در سال ۱۹۸۴، این زبان از زبان فاکس پرو (که اوایل با نام FoxBASE شناخته می‌شد) تولید شده توسط نرم‌افزار فاکس، مشتق شد. بعد از این که فن آوری‌های فاکس در سال ۱۹۹۲ با مایکروسافت ادغام شد امکانات جدید و پسوند Visual را پیدا کرد .

 

قابلیت های نرم افزار Microsoft Visual FoxPro:
استفاده به عنوان سامانه مدیریت پایگاه داده‌ها
پیاده سازی شده بر اساس مدل رابطه‌ای
کار در سیستم عامل های داس، ویندوز و یونیکس
یک زبان برنامه نویسی داده محور شی گرا و روال محور

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار