• ۲۲۳ بازدید
  • مهر ۹, ۱۳۹۸
Redgate Deployment Suite For Oracle مجموعه پایگاه داده Oracle

Redgate Deployment Suite For Oracle دانلود نرم افزار برنامه نویسیرد گیت دیپلویمنت سوئیت فور اوراکل از آنی یار ، نرم افزاری شامل مجموعه پایگاه داده Oracle است Deployment Suite for Oracle شامل مجموعه ای از ابزارها برای مقایسه نقشه های پایگاه داده Oracle ، استقرار تغییرات و اتصال برنامه های شما به کنترل منبع است. محیط های خود را با یکدیگر مقایسه کرده و تفاوت های برجسته در اشیاء طرحواره و داده های جدول را در کنار هم مشاهده کنید. عیب یابی و رفع خطاهای ناشی از اختلاف و اطمینان از همه چیز پس از استقرار در همگام سازی است. برای به روزرسانی طرحواره و تغییرات داده های جدول ، اسکریپت های عاری از خطا را در چند ثانیه ایجاد کنید. Source Control for Oracle باعث می شود فرآیند بررسی تغییرات دیتابیس به SVN یا TFS به سادگی تایپ کردن نظر انجام شود.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار