• ۲۴۱ بازدید
  • مهر ۱۰, ۱۳۹۸
ANSYS Maxwell آنالیز پیشرفته میدانهای مغناطیسی

ANSYS Maxwell دانلود نرم افزار مهندسی آنالیز پیشرفته میدانهای مغناطیسی انسیس ماکسول از آنی یار. این نرم افزار، نرم افزار شبیه سازی میدان الکترومغناطیسی پیشرو در صنعت است و برای طراحی و تجزیه و تحلیل موتورهای برقی ، محرک ها ، سنسورها ، ترانسفورماتورها و سایر دستگاه های الکترومغناطیسی و الکترومکانیکی مناسب است. با Maxwell می توانید دقیقاً حرکت غیر خطی و موقت اجزای الکترومکانیکی و تأثیرات آنها بر روی مدار درایو و طراحی سیستم کنترل را مشخص کنید. با استفاده از حلالهای میدان پیشرفته الکترومغناطیسی Maxwell و اتصال یکپارچه آنها به فناوری یکپارچه سازی مدار و سیستم ، می توانید عملکرد سیستم های الکترومکانیکی را مدت ها قبل از ساختن نمونه اولیه در سخت افزار درک کنید. این آزمایشگاه الکترومغناطیسی مجازی با داشتن سریع تر زمان برای بازار ، کاهش هزینه ها و بهبود عملکرد سیستم ، مزیت رقابتی مهمی به شما می دهد.

 

ANSYS Maxwell 16.02 شامل حل کننده های زیر است:

گذرا مغناطیسی با حرکت سفت و سخت
الکترومغناطیسی AC
مغناطیسی
الکترواستاتیک
انتقال DC
گذرا برقی
رابط های طراحی تخصصی برای ماشین های برقی و ترانسفورماتور
ساده ساز (شبیه سازی مدار و سیستم)

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار