• ۲۴۳ بازدید
  • مهر ۱۰, ۱۳۹۸
AWR Design Environment طراحی و شبیه سازی مدارات فرکانس بالا

AWR Design Environment دانلود نرم افزار مهندسی طراحی و شبیه سازی مدارات فرکانس بالا ای اس آر دیزاین انویرونمنت از آنی یار. این نرم افزار به طراحان کمک می کند تا مدل های پیچیده (IC) ، بسته و مدار چاپی (PCB) مدل سازی ، شبیه سازی و تأیید را کنترل کنند ، و به کلیه جنبه های رفتار مدار برای دستیابی به عملکرد مطلوب و نتایج قابل اعتماد برای موفقیت در پاس اول متوسل شوند. این پلتفرم مایکروویو را با مدار فرکانس بالا یکپارچه (دفتر مایکروویو / دفتر آنالوگ) ، سیستم (VSS) و فن آوری های شبیه سازی (EM/AXIEM / Analyst) و اتوماسیون طراحی فراهم می کند تا الکترونیکی را که از لحاظ فیزیکی قابل تحقق است آماده سازد.

AWR Design Environment 10.04 این مجموعه شامل سه ابزار قدرتمند است که می‌توانند با یکدیگر جهت ایجاد یک سیستم یکپارچه شده (Integrated) و  RF(فرکانس رادیویی)یا محیط طراحی آنالوگ استفاده شوند.

این سه ابزار به نام‌های زیر هستند :

 Visual System Simulator (VSS)

Microwave Office (MWO)

Analog Office (AO)

این ابزارهای قدرتمند به طور کامل در مجموعه AWR Design Environment یکپارچه شده است که باعث می‌شود در حین کار نیازی به ترک محیط اصلی برنامه جهت استفاده از آن‌ها نباشد.برنامه VSS شما را قادر می‌سازد تا سیستم های ارتباطی End-to-End را طراحی و تجزیه و تحلیل کنید. شما می‌توانید سیستم های متشکل از سیگنال های مدوله شده را در این بخش طراحی کنید. برنامه Microwave Office و Analog Office به شما کمک می‌کنند تا بتوانید مدارات تشکیل‌شده از شماتیک ها و ساختارهای الکترومغناطیسی (EM) را با استفاده از دیتابیس های قدرتمند برنامه طراحی و سپس لایوت های آن را ایجاد کنید و در نهایت می‌توان طراحی‌های ایجادشده را شبیه‌سازی کرد و با استفاده از ابزار قدرتمند تیون کردن برنامه به نتیجه مطلوب خود نزدیک کنید.

 

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار