• ۲۳۹ بازدید
  • مهر ۱۰, ۱۳۹۸
CADfix اصلاح و تغییر در نقشه های مهندسی

CADfix دانلود نرم افزار مهندسی اصلاح و تغییر در نقشه های مهندسی کد فیکس در آنی یار. این نرم افزار انواع فرمت های CAD و استانداردهای تبادل داده را وارد میکند. قابلیت های پردازش هندسه پیشرفته CADfix با همکاری نزدیک با مشتریان و کاربران خود به مقابله با برخی از سخت ترین چالش های هندسه سه بعدی با صنایع کمک می کند. نتیجه پردازش هندسه پیشرفته است که نوید می دهد تاثیری چشمگیر بر کارآیی فرآیندهای مهندسی خواهد داشت. برخی از کاربردهای مهم شامل ساده سازی CAD برای CAE ، مهندسی معکوس و ایجاد STL ، شکل گیری هندسه پیشرفته ، ساده سازی تجهیزات گیاهی فرآیند ، چاپ سه بعدی و ساخت مواد افزودنی است.

با استفاده از CADfix 9.0 می توانید فرمت های مختلف فایلهای اتوکد را به برنامه های دیگر وارد کنید و به کار برروی آنها بپردازید و کمک شایانی به مهندسین طراح می کند.

موتور مدل سازی هندسه و API به عنوان یک ابزار طراحی dev به همراه کتابخانه توابع پردازش و بازجویی هندسه در دسترس است. این توابع از طریق رابط برنامه نویسی برنامه CFI قابل دسترسی هستند. موتور اجازه می دهد تا برنامه های پیشرفته و سفارشی طراحی کند ، از جمله پیش بینی ها ، مشتقات ، شلیک اشعه ، خمیدگی و سطح زمین ، عملکردهای بولی ، تولید املاک انبوه ، تقاطع های سطح و حلزونی. CFI از زبانهای مختلف برنامه نویسی ، از جمله C / C++ ، Fortran ، Python و Java پشتیبانی می کند ، که به توسعه دهندگان کمک می کند تا با استفاده از زبان های برنامه نویسی که قبلاً با آنها آشنا شده اید ، برنامه های هندسی پیشرفته بسازند.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار