• ۲۵۲ بازدید
  • مهر ۱۲, ۱۳۹۸
Algebrator حل مسائل ریاضی

Algebrator دانلود نرم افزار مهندسی حل مسائل ریاضی آلگبراتور توسط آنی یار. Algebrator هرگونه مشکل ریاضی ، جبر ، آمار ، مثلثات حل می کند و سپس نشان می دهد. این ابزار جامع نه تنها پاسخهای لازم برای درخشش در تکالیف ریاضی شما را به می دهد بلکه تمام مراحل مورد نیاز برای رسیدن به راه حل و همچنین توضیحات کامل در مورد هر یک از آنها از جبر تا کالج جبر ، مثلثات و آمار را ارائه می دهد. این نرم افزار قادر به حل “هر” مسئله ریاضی است که ممکن است پیش بیاید.

بسیاری از دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی در فهم دقیق دروسی همچون ریاضی با مشکلاتی مواجهند که توصیه همیشگی استادان این درس، برای رفع این مشکلات نیز حل تمرینات زیاد است. باتوجه به همین مساله قصد داریم Algebrator 5.0.2 Final را به شما معرفی کنیم که نه تنها به کمک آن می توانید سوالات سخت ریاضی را به آسانی حل کنید، بلکه می توانید مهارت خود در حل تمرینات را نیز بالا ببرید و چنانچه از درسی عقب مانده اید یا آن را بخوبی متوجه نشده اید، همچون یک استاد همیشه در دسترس، پاسخ تشریحی تمام سوالات خود را ریز به ریز و مرحله به مرحله از این برنامه دریافت کنید.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار