• ۲۶۸ بازدید
  • مهر ۱۲, ۱۳۹۸
Cutting Optimization Pro برش صفحات و لوله آرماتور بصورت بهینه

Cutting Optimization Pro دانلود نرم افزار مهندسی برش صفحات و لوله آرماتور به صورت بهینه کاتینگ اپتیمایزیشن از آنی یار. برای بدست آوردن طرح های برش مطلوب بکار می رود. همچنین این نرم افزار به شما امکان می دهد محصولات پیچیده مانند میز ، میز ، کمد ، قفل ، قفسه کتاب را تعریف و کنترل کنید. کاتینگ اپتیمایزیشن می تواند برای برش ورق های مستطیلی از جنس شیشه ، چوب ، فلز ، پلاستیک یا هر ماده دیگری باشد که توسط کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه همچنین می تواند برای برش نرم افزار برای قطعات خطی از قبیل میله ها ، لوله ها ، لوله ها ، میله های فولادی ، پروفیل های فلزی ، اکستروژن ها ، لوله ها ، تخته های چوبی خطی و غیره و سایر مواد استفاده شود.

Cutting Optimization Pro 5.9.2.2 قادر است تا با توجه به متریال شما بهترین حالت دستور برش را طراحی کند تا کمترین مقدار پرت را داشته باشید و همچنین از پرت در مصارف بعدی استفاده کنید. این ابزار مناسب برای دستور برش آرماتور ، ورق و لوله می‌باشد. کارکردن با این نرم افزار بسیار ساده و خروجی بصورت فایل اکسل و dxf و xml می‌باشد .

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار