• ۱۸۱ بازدید
  • مهر ۱۲, ۱۳۹۸
Dassault Systemes CATIA طراحی مهندسی

Dassault Systemes CATIA دانلود نرم افزار طراحی مهندسی داسالت سیستم کتیا در آنی یار. CATIA الگوبرداری از هر محصولی را ارائه داده و به معماران سیستم ، مهندسین کمک می کند. یک محیط طراحی اجتماعی ساخته شده بر روی یک منبع حقیقت واحد و از طریق داشبورد قدرتمند سه بعدی که باعث هدایت هوش تجاری ، طراحی همزمان و همکاری همزمان در تمام ذینفعان از جمله کارگران موبایل می شود ، قابل دسترسی است.
یک بستر توسعه فراگیر محصول است که به راحتی با فرآیندها و ابزارهای موجود ادغام می شود. این امر چندین رشته را قادر می سازد تا از برنامه های تخصصی قدرتمند و یکپارچه در تمامی مراحل فرآیند توسعه محصول بهره ببرند.
برنامه های طراحی ، مهندسی ، مهندسی سیستم و ساخت و ساز CATIA قلب تجربیات راه حل صنعت از Dassault Systèmes برای رفع نیازهای خاص صنعت است. این امر در شیوه های ایجاد ، توسعه و تحقق محصولات جدید سازمان ها ، از طریق تجربیات نوآورانه مشتری ، تحقق می یابد.

 

کاربردهای نرم افزار Dassault Systemes CATIA V5R21 SP6 :

محیط های مدل سازی (Solid Model) :
این قسمت که در زیر مجموعه ماژول Mechanical Design قرار دارد برای مدل کردن قطعات توپر (Solid) و مجموعه مونتاژی و طراحی قالب و طراحی مدل های ورقکاری (Sheetmetal)، نقشه کشی صنعتی ،تلرانس گذاری و … استفاده میشود .
مدل سازی سطوح :
این قسمت علاوه بر ساخت سطوح پیچیده قابلیت انجام مدلسازی روی ابر نقاط و فایلهای حاصل از اسکن سه بعدی را نیز دارا است .
محیط ماشینکاری :
پس از ساخت مدل به کمک قابلیتهای محیط ماشینکاری براحتی میتوان عملیات ماشینکاری مورد نیاز برای تهیه قطعه مدل شده از روی قطعه خام را تعریف کرده و هر مرحله از ماشینکاری را بصورت متحرک (انیمیشن) مشاهده کنید .
محیط تحلیل المان محدود :
به کمک قابلیتهای این محیط میتوانید قطعات و مدلهای مونتاژی ساخته شده در این نرم افزار را تحلیل کرده و مواردی مانند تغییر شکل ،توزیع تنش و … را در آنها بدست آورد .
طراحی و تحلیل مکانیزمها :
به کمک این قابلیت از نرم افزار Catia میتوانید پس از تعریف اتصالات بین اجزای مختلف مکانیزم ،حرکت مکانیزم را مشاهده کرده و آنرا تحلیل کنید .
یکی از مهمترین قابلیتهای این نرم افزار این است که به کاربر اجازه می دهد به راحتی که از یک محیط کاری به محیط کاری دیگر منتقل گردد. به عنوان مثال شما پس از این که در محیط Digitized Shape Editor از یک ابر نقاط اسکن تهیه کردید به راحتی می توان در محیط Genrative Shape Design و یا Free Style از آن Surface تهیه کنید. زیرا همانطور که شاید اطلاع داشته باشید برای اینکه بتوانید مدل خود را از یک محیط به محیط دیگر ببرید ابتدا نیاز است که مدل خود را به صورتی ذخیره و یا Import کنید که نرم افزار دیگر قابلیت خواندن این اطلاعات را داشته باشند و احتمالا در این انتقال مدل شما ممکن است data lost داشته باشد.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار