• ۲۶۳ بازدید
  • مهر ۱۴, ۱۳۹۸
Accelrys Materials Studio شبیه سازی ترکیبات شیمیایی

Accelrys Materials Studio دانلود نرم افزار مهندسی شبیه سازی ترکیبات شیمیایی اکریلیک متریال استودیو از آنی یار. Material Studio یک محیط مدل سازی و شبیه سازی کامل است که به محققان علوم و شیمی مواد اجازه می دهد تا روابط یک ساختار اتمی و مولکولی یک ماده با خواص و رفتار آن را پیش بینی و درک کنند. با استفاده از استودیو Material، محققان در بسیاری از صنایع ، مهندسی مواد بهتری را در انواع مختلف از جمله داروهای دارویی ، کاتالیزورها ، پلیمرها و کامپوزیتها ، فلزات و آلیاژها ، باتریها و سلولهای سوخت و سایر موارد مهندسی می کنند.

Accelrys Materials Studio 6.0 دنیای شبیه سازی با رایانه یک قدم دیگر برداشت و نرم افزار تخصصی و فوق پیشرفته شبیه ساز برای کاربران رشته های مهندسی مواد و شیمی را آماده کرد. این نرم افزار یک تجسم فوق العاده از ترکیبات شیمیایی مورد نظر ما  را ایجاد کرده که به این وسیله می توانیم به صورت سه بعدی آن را مشاهده نماییم و محاسبات مربوطه را انجام دهیم. نسخه جدید این نرم افزار کدهای موجود در نسخه های قبلی را به روز کرده و شبیه سازی با کیفیت بیشتری انجام می شود.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار