• ۱۹۳ بازدید
  • مهر ۱۴, ۱۳۹۸
ChemBioOffice Ultra طراحی انواع ساختار مولکولی و شیمیایی

ChemBioOffice Ultra دانلود نرم افزار مهندسی طراحی انواع ساختار مولکولی و شیمیایی چم بیو آفیس اولترا توسط آنی یار.این نرم افزار با ماژول های ChemBioDraw و ChemBio3D فضای ذخیره سازی ابری ایمن برای به اشتراک گذاری بهتر داده ها فراهم کرده و ابزار لازم جهت ایجاد نقشه های آماده برای انتشار از ترکیبات ، واکنش ها ، مواد و خواص آنها را برای استفاده در نوت بوک های آزمایشگاهی الکترونیکی (ELN) و پایگاه های داده فراهم می کند.

نوار ابزار بهبود یافته بیوپلیمر برنامه ChemBioDraw اصلاحات سریع و آسان را به عوامل درمانی بزرگتر و ساختارهای مولکولی مانند اسیدهای آمینه ، پپتیدها ، RNA ، DNA و نوکلئوتیدها امکان پذیر می کند. علاوه بر این ، کاربران هم اکنون می توانند هر دنباله ای را در برنامه کپی و چسباندن به دستکاری بخشی یا کل بخش یک دنباله در جستجوی تغییرات برای به دست آوردن درک عمیق تر از نتایج خود و ارتباط بیولوژیکی با ساختارهای شیمیایی.

برای ارزیابی شکل و خصوصیات مولکولهای کوچک و ترکیبات بیوشیمیایی ، برنامه ChemBioOffice Ultra 13.0 Suite شیمی دانان مصنوعی و زیست شناسان را قادر می سازد تا مدلهای سه بعدی تولید کنند. برنامه ChemBio3D می تواند ورودی داده را ارزیابی کند و اطلاعاتی از قبیل میزان تناسب ترکیبات در یک گیرنده را در اختیار شما قرار دهد. این برنامه همچنین به عنوان مرکز اصلی سایر برنامه های مدل سازی سه بعدی عمل می کند.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار