• ۱۸۹ بازدید
  • مهر ۱۴, ۱۳۹۸
Gemcom Minex شبیه سازی زمین

Gemcom Minex دانلود نرم افزار مهندسی شبیه سازی زمین جم کام مینیسک در آنی یار. این نرم افزار تنها راه حل نرم افزاری یکپارچه end-end صنعت برای سپرده های طبقه بندی شده است. Minex تمام جنبه های استخراج معدن از اکتشاف از طریق توانبخشی را به طور کامل ادغام می کند ، و به این هدف کمک می کند که منابع به طور دقیق و معادن مورد ارزیابی و ارزیابی دقیق قرار بگیرند و باعث بهبود بهره وری و سودآوری در طول چرخه حیات معدن شوند. Minex شامل ماژول ذخیره معادن زیرزمینی جدید برای بهبود دقت محاسبه ذخیره و بهره وری از معادن است.
Gemcom Minex 6.1.2 نرم افزاری بسیار قدرتمند برای مهندسین معدن و زمین شناسی در زمینه معادن طبقه ای می باشد که هسته اولیه این نرم افزار متعلق به شرکت استرالیایی ECS می باشد که بعدا با ادغام شدن با شرکت Gemcom اینک این نرم افزار با همکاری شرکت Gemcom  با نام تجاری Gemcom Minex عرضه می گردد. اخیرا یک توانایی منحصر به فرد به این نرم افزار اضافه گردیده است و آن توانایی برنامه ریزی تولید منابع به صورت خطی می باشد. این ماجول اختصاصا Maximizer نامیده می شود. با استفاده از این ماجول می توان حتی به برنامه ریزی امتزاج (Blending) منابع علاوه بر برنامه ریزی آنها برای بهینه کردن ارزش خالص فعلی (NPV) آنها پرداخت. توانایی برنامه ریزی تعداد کامیونها و کل پروژه این نرم افزار را جزء قدرتمتدترین نرم افزارهای معدنی قرار داده است.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار