• ۱۹۴ بازدید
  • مهر ۱۴, ۱۳۹۸
Rockwell Automation Arena شبیه سازی سیستم های گسسته پیشامد

Rockwell Automation Arena دانلود نرم افزار مهندسی شبیه سازی سیستم های گسسته پیشامد راک ول اتوماسیون آرنا در آنی یار. یک نرم افزار شبیه سازی و اتوماسیون رویدادهای گسسته است که توسط سیستم های مدل سازی ساخته شده و توسط Rockwell Automation در سال ۲۰۰۰ به دست آمده است. از پردازنده SIMAN و زبان شبیه سازی استفاده می کند. این برنامه پیشرفت های چشمگیری را در بهینه سازی ، انیمیشن و گنجاندن عملکرد ۶۴bit برای مدل سازی فرایندها با “Big Data” ارائه می دهد.

در Rockwell Automation Arena 14.0 ، کاربر با قرار دادن ماژول ها (جعبه هایی با اشکال مختلف) یک مدل آزمایش ایجاد می کند که بیانگر فرایندها یا منطق است. از خطوط اتصال برای پیوستن به این ماژول ها و مشخص کردن جریان اشخاص استفاده می شود. در حالی که ماژول ها دارای اقدامات خاص نسبت به موجودات ، جریان و زمان بندی هستند ، نمایش دقیق هر ماژول و موجودیت نسبت به اشیاء از زندگی واقعی در معرض مدل ساز است. داده های آماری مانند زمان چرخه و سطح WIP (کار در مرحله) می توانند به عنوان گزارش ثبت و تولید شوند.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار