• ۱۹۹ بازدید
  • مهر ۱۴, ۱۳۹۸
SolidWorks Plastics 2012 طراحی قالب های پلاستیکی

SolidWorks Plastics 2012 دانلود نرم افزار مهندسی طراحی قالب های پلاستیکی سالید ورک پلاستیک توسط آنی یار، برای تجزیه و تحلیل قطعات پلاستیکی شبیه سازی آسان را ارائه می دهد. این روش چگونگی جریان پلاستیک ذوب شده در طی فرآیند قالب گیری تزریقی را پیش بینی می کند تا نقایص مربوط به تولید را پیش بینی کند ، بنابراین می توانید به سرعت تولید بخشی را در هنگام طراحی ارزیابی کنید.این نرم افزار به طور مستقیم بر روی مدل سه بعدی شما کار می کند ، از مشکلات ترجمه جلوگیری می کند. شما تأثیر تغییرات طراحی را فوراً مشاهده می کنید. مشبک قدرتمند و سریع ، هندسه های مختلف را از قسمت هایی با دیوار نازک گرفته تا قسمت های بسیار ضخیم و جامد پوشش می دهد.

SolidWorks Plastics 2012 SP5 یکی از بهترین رابط های نرم افزار جامع SolidWorks است که توانایی طراحی قالب های پلاستیکی برای تزریق به نرم افزار سالید ورک است.اطلاعاتی که در ماژول SolidWorks Plastics بهینه سازی شده است سبب خواهد شد تا با داشتن توانایی بیشتر در طراحی به نتایج بهتری در زمینه تزریق پلاستیک رسید.

Name : SolidWorks Plastics

Version : 2012 SP5.0

Interface : english

OS : Windows Vista / Seven

System Requirements : SolidWorks 2012 SP0.0 and above

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار