• ۲۰۰ بازدید
  • مهر ۱۴, ۱۳۹۸
Uber Turing Machine شبیه سازی و برنامه ریزی ماشین های تورینگ

Uber Turing Machine دانلود نرم افزار مهندسی شبیه سازی و برنامه ریزی ماشین های تورینگ آبر تورینگ ماشین از آنی یار. این نرم افزار الگوریتم های جدیدی ایجاد و ویرایش می کند. شما می توانید برنامه های دستگاه تورینگ را در سه حالت اجرا و اشکال زدایی کنید: طبیعی (این ویژگی برای تنظیم تأخیر بین دو مرحله) ، تک مرحله ای و حالت سریع وجود دارد. در دو مورد اول ، آمار دقیقی از انتقال انجام شده وجود دارد. در حالت سریع ، شبیه ساز نتایج را در اسرع وقت محاسبه می کند – در صورتی که می خواهید برنامه را بدست آورید ، یا الگوریتمی را برای حلقه های نامحدود احتمالی بررسی کنید ، مفید است. همچنین امکان ویرایش داده های دستی در نوار و تأیید صحت نحوی برنامه ها نیز وجود دارد. ممکن است الگوریتم ها و نوارها را بطور جداگانه ذخیره کنید و بعداً در چندین برنامه ماشین تورینگ از آنها استفاده مجدد کنید.

Uber Turing Machine 1.4.16.109 در تئوری محاسبات، ماشین تورینگ (Turing Machine) به یک ماشین حالات متناهی اطلاق می‌شود که در آن با وقوع هر عبور، یک نماد برروی نوار چاپ می‌شود. معرفی ماشین تورینگ توسط دانشمند انگلیسی آلن تورینگ در سال ۱۹۳۶ میلادی، گام دیگری را در مسیر ایجاد و پیدایش ماشین‌های محاسباتی حالات متناهی به نمایش می‌گذارد. ماشین تورینگ به صورت ریاضی، ماشینی است که روی یک نوار عمل می کند. روی این نوار، نمادهایی است که ماشین هم می تواند بخواند و هم می تواند بنویسد و همزمان از آن ها استفاده می کند. این عمل به طور کامل با یک سری دستورالعمل ساده محدود تعریف شده است. آلن تورینگ، ماشین‌هایی را توصیف کرد که بیان می‌کنند برحسب محاسبه، چه چیز ممکن است و چه‌چیز ناممکن است. کار این ماشین بررسی نواری با طول نامتناهی است که با OS و IS علامت‌گذاری شده است. ماشین تورینگ را می‌توان طوری طراحی کرد که جمع، تفریق یا هر عمل اساسی حساب را انجام دهد. درواقع این ماشین می‌تواند هر عمل حسابی پیچیده ای را انجام دهد. Uber Turing Machine یک برنامه ی پیشرفته است که برای پروگرام،  تجسم، اشکال زدایی، اجرا و ورود الگوریتم های ماشین تورینگ، طراحی شده است. شما می توانید برنامه های ماشین تورینگ را در سه حالت نرمال، تک مرحله ای و حالت سریع راه اندازی و اشکال زدایی کنید. شما ممکن است الگوریتم ها و نوارها را به صورت جداگانه ذخیره کنید و سپس از آن ها در چندین برنامه ماشین تورینگ مجدداً استفاده کنید. به عبارت دیگر نرم افزار Uber Turing Machine یک انتخاب بسیار خوب و مناسب برای مطالعه و برنامه ریزی ماشین های تورینگ است .

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار