• ۲۱۵ بازدید
  • مهر ۱۴, ۱۳۹۸
Visage Imaging Amira کار با داده های زیستی – پزشکی

Visage Imaging Amira دانلود نرم افزار مهندسی کار با داده های زیستی – پزشکی ویسیج ایمیجینگ امیرا از آنی یار. این نرم افزار تصویربرداری تشخیصی و رادیولوژی را انجام می دهد. پرچمدار تصویربرداری Visage سکوی تصویربرداری سازمانی ، فناوری پردازش سمت سرور ، شگفت آور سریع ، باریک ، ارائه دهنده راه حل های تشخیصی ، بالینی و تلفن همراه برای مؤسسات مراقبت های بهداشتی است که به دنبال شتاب و افزایش چشمگیر ارائه خدمات رادیولوژی هستند.

Visage Imaging Amira 5.4.3 نرم افزاری برجسته که حتی بیش از خواسته های مورد نیاز شما برای کار با داده های تصویری بالینی و یا کلینیکی، داده های هسته ای، تصاویر میکروسکپی الکترونی یا اپتیکی، مدل‌های مولکولی، شبیه سازی داده‌ها روی مدل‌های عناصر محدود و همه نوع از تصاویر چند بعدی، بردارها، داده های هندسی و … می‌باشد.

 

 

در صورت نياز به راهنمايي در مورد اين مطلب و يا هر مشکلي در زمينه کامپيوتر و موبايل با کارشناسان ما به شماره پشتيباني ?????????? از سراسر کشور تماس بگيريد.

در صورت بروز مشکل در برقراري تماس اينجا کليک کنيد و يا به شماره 44453240-021 اطلاع دهيد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار