• ۲۱۰ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
Adobe AIR – SDK اجرای نرم افزار ساخته شده با Adobe AIR

Adobe AIR دانلود نرم افزار ابزار فلش ادوب ایر از آنی یار ، نرم افزاری فوق العاده کاربردی و ضروری به منظور اجرای نرم افزار ساخته شده با Adobe AIR می باشد Adobe AIR یک زمان اجرا سیستم متقاطع است که توسط Adobe ساخته شده است و به توسعه دهندگان امکان می دهد مهارت های موجود در توسعه وب خود (Flash، Flex، HTML، JavaScript، Ajax) را برای ساخت و استقرار برنامه های غنی از اینترنت (RIA) به دسک تاپ بکار گیرند. AIR برنامه نویسان را قادر می سازد تا برنامه هایی ایجاد کنند که مزایای استفاده از شبکه برنامه های وب و اتصال کاربر ، محتوای غنی رسانه ، سهولت توسعه و دسترسی گسترده را ایجاد کند و با نقاط قوت برنامه های متقابل برنامه های دسک تاپ ، دسترسی به منابع محلی ، تنظیمات شخصی ، قابلیت های قدرتمند ، و تجربیات غنی تعاملی را در کارهای خود داشته باشند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار