• ۱۸۴ بازدید
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۸
Adobe Shockwave Player مشاهده فایل های فلش در وب

Adobe Shockwave Player دانلود نرم افزار ابزار فلش ادوب شاک ویو پلیر از آنی یار ، نرم افزاری دیگر از کمپانی ادوب برای مشاهده فایل های فلش در وب سایت ها می باشد Shockwave Player یک استاندارد وب برای پخش قدرتمند مولتی مدیا است. Shockwave Player به شما امکان می دهد محتوای وب تعاملی مانند بازی ها ، ارائه های تجاری ، سرگرمی و تبلیغات را از مرورگر وب خود مشاهده کنید. Adobe Shockwave Player در بخش افزودنیها و افزونه های مرورگر دیگر در بخش مرورگرها قرار دارد.

 

تفاوت Macromedia Flash با Shockwave Players
این دو نرم افزار اگرچه هردو ساخت کمپانی ادوب می باشد ، اما هدف از تولید آنها متفاوت بوده . Flash Player برای ارائه کارهای تبلیغاتی و انیمیشنهای تحت وب طراحی شده و همانطور که میدانید حجم یک فایل تبلیغاتی یا انیمیشن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ؛ لذا این نرم افزار بگونه ای طراحی شده که حداکثر فشرده سازی را به شما ارزانی میدارد.

و اما Shockwave Player . این نرم افزار در زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تبادل عملکرد بین طراح و کاربر باشد مانند انجام بازی یا ساخت فیلم آموزشی (demo) و مواردی از این دست . در این حال دیگر امکان استفاده از Flash Player نبوده و برای اجرایی شده بازی یا …. باید حتما Shockwave Player بر روی سیستم شما نصب باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار